+48 516 199 970

Fotowoltaika

Aktualności

Fotowoltaika – dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzaniem prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Systemy fotowoltaiczne wyróżniają się prostotą instalacji i są łatwe do wykorzystania zarówno w warunkach przemysłowych jak i w gospodarstwach domowych.

Przyjmuje się, że średnie zużycie prądu w 4 – osobowej rodzinie wynosi od 1400 do 4700 kWh. 1kWp (kilowat peak – maksymalna moc, jaką moduł fotowoltaiczny jest w stanie osiągnąć) elektrowni słonecznej wytwarza ok. 1000 kWh prądu rocznie. Korzystna stawka gwarantowana przewidziana jest dla elektrowni do 10 kWp. Można zatem kupić sobie elektrownię, która zbilansuje roczne zużycie prądu. Fotowoltaika w domu to pewna  i przyszłościowa inwestycja. Panele słoneczne są łatwe w instalacji i nie wymagają konserwacji. Moduły fotowoltaiczne oferują ochronę przed wzrostem cen energii i gwarantują redukcję rachunków. Od razu po podłączeniu do sieci, Twoja elektrownia słoneczna zaczyna produkować prąd, który zmniejsza płatne zużycie prądu dostarczanego przez zakład energetyczny.

Jeżeli Twój zakład energetyczny nie dostarczy Ci prądu, np. z powodu suszy lub awarii Twoja elektrownia zależy tylko od Ciebie i pracuje dla Ciebie niezależnie od sieci przesyłowych i innych zawodnych czynników.

Clindamycin Online

The pharmacy buyantibiotics24.com has all the necessary antibiotics for sale without a prescription. After checking this, you can visit our pharmacy where and buy Clindamycin online.

Buy Augmentin

We are waiting for you at the online pharmacy big-pharmacy24.com, where you can buy Augmentin at a discount and without a prescription right now. We also have free shipping on purchases worth over $ 200.

Pomożemy Ci zacząć inwestycję, a nasi projektanci i instalatorzy odpowiedzą dlaczego fotowoltaika dla domu się opłaca oraz doradzą jak dobrać i zainstalować system fotowoltaiczny odpowiedni dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

+48 516 199 970

Aktualności